Manufacturer No:2399669-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 95mm Cable cover
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Cover |
| Color: | Orange |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 19.5 mm to 20.3 mm |
| Inside Diameter: | 20.4 mm |
| Length: | 38.25 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 39.6 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
2394111-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2292937-2
Brand:TE Connectivity

2399669-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2388502-2
Brand:TE Connectivity

ATP15-4PB-BM04
Brand:Amphenol SINE Systems
2365741-1
Brand:TE Connectivity

ATMH06-2SD
Brand:Amphenol SINE Systems

98492-1088
Brand:Molex

2325098-8
Brand:TE Connectivity

2399668-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






