Manufacturer No:CMC-6015-47P
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones 2Vdc -47db Pin mount 6mm Unidirectional
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Unidirectional |
| Impedance: | 2.2 Ohms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 47 dB |
| Termination Style: | Solder Pin |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 6 mm |
| Length: | - |
| Width: | - |
| Depth: | 2.2 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | CMC |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.006702 oz |
HOT
CMEJ-4618-42-L015
Brand:CUI Devices

IM69D130V01XTSA1
Brand:Infineon Technologies

MMICT5919-00-012
Brand:TDK InvenSense

EK-23027-C36
Brand:Knowles

INMP510ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

CMA-4544PF-W
Brand:CUI Devices

EK-23024-C36
Brand:Knowles
1007079-1
Brand:Measurement Specialties

MP23DB01HPTR
Brand:STMicroelectronics

CMM-2718AT-42116-TR
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






