Manufacturer No:WBFK-33649-000
Manufacturer:Knowles
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers RECEIVER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Receivers |
| Type: | Balanced Armature |
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Power Rating: | - |
| Shape: | Rectangular |
| Termination Style: | Solder Pad |
| Minimum Operating Temperature: | - 17 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 63 C |
| Length: | 5 mm |
| Width: | 2.73 mm |
| Depth: | 1.98 mm |
| Brand: | Knowles |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Series: | WBFK |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMM-2718AB-3815NC-TR
Brand:CUI Devices

SPH0641LM4H-1
Brand:Knowles

CPI-137-12T
Brand:CUI Devices

CMS-171233-18SP-X8
Brand:CUI Devices

MMICT4078-00-908
Brand:TDK InvenSense

FC-23265-000
Brand:Knowles

IM68A130AXTMA1
Brand:Infineon Technologies

IM72D128V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMM-2718AT-38164W-TR
Brand:CUI Devices
SPM0687LR5H-1
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






