Manufacturer No:CPI-2207-95-SMT-TR
Manufacturer:CUI Devices
Type:Audio Indicators & Alerts
Description:Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer 22.1 mm 7 mm deep P 30 Vp-p 95 dB Surface Mount Audio Indicator
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Piezo Buzzers & Audio Indicators |
| RoHS: | Details |
| Product: | Indicators |
| Type: | Piezoelectric |
| Sound Pressure Level: | 95 dB |
| Tone: | Continuous |
| Frequency: | 4 kHz |
| Voltage Rating: | 12 VDC |
| Current Rating: | 12 mA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Diameter: | 23.9 mm |
| Dimensions: | 23.9 mm x 7 mm |
| Brand: | CUI Devices |
| Height: | 7 mm |
| Length: | - |
| Length - in: | - |
| Length - mm: | - |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Product Type: | Audio Indicators & Alerts |
| other: | 300 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Width: | - |
| Width - in: | - |
| Width - mm: | - |
| Unit Weight: | 0.098767 oz |
HOT
ASE05008MS-LWC60
Brand:PUI Audio

IM70D122V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMS-28528N-L152
Brand:CUI Devices
CMM-3526AT-38165-TR
Brand:CUI Devices

FC-23265-000
Brand:Knowles
AS04004MR-F-WP-R
Brand:PUI Audio

GC0251K
Brand:CUI Devices

ICS-40800
Brand:TDK InvenSense

SMUTR-1040K-TT
Brand:PUI Audio

AS05404PS
Brand:PUI Audio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






