Manufacturer No:SPH0655LM4H-1
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Multimode Digital Bottom Port SiSonic Microphone Cornell II
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Current Rating: | 330 uA 2 mA |
| Sensitivity: | - 21 dB - 37 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 3.5 mm |
| Width: | 2.65 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Brand: | Knowles |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 5900 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Part # Aliases: | CORNELL II |
HOT
IM67D130AXTSA2
Brand:Infineon Technologies

CMS-181345-18SP-X8
Brand:CUI Devices

SMUTR-1040K-TT
Brand:PUI Audio
CMM-2718AB-38164-TR
Brand:CUI Devices

CMS-151103-18S-X8
Brand:CUI Devices

MMICT5837-00-012
Brand:TDK InvenSense

ICS-40800
Brand:TDK InvenSense

CMS-405-158N-67
Brand:CUI Devices

CPS-5248-105PM
Brand:CUI Devices

CMM-4030D-261-I2S-TR
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






