Manufacturer No:CFSA69594P-30NF
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G
Description:Antennas OMNICEILING30cmNF 698-5925MHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G |
| Product: | Indoor Antennas |
| Type: | Indoor Omnidirectional Antenna |
| Minimum Frequency: | 698 MHz |
| Maximum Frequency: | 5.925 GHz |
| Protocol - Cellular NBIoT LTE: | 4G/LTE 5G |
| Mechanical Style: | Module |
| Style: | Radome |
| Gain: | 3.2 dBi to 5.6 dBi |
| Bandwidth: | 698 MHz to 5925 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| VSWR: | 1.2 1.3 1.4 |
| Power Rating: | 50 W |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | Ceiling Mount |
| Termination Style: | Connector |
| Antenna Connector Type: | N-Type Female |
| Application: | Distributed Antenna Systems |
| Height: | 7.6 mm |
| Cable Type: | 30 mm Coax |
| Brand: | TE Connectivity / Laird External Antennas |
| Cable Length: | 30 cm |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
ANT-W63WS6-IPW1-SMA
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

MEA-5GNR-UWB-SMA
Brand:Maxtena

FXC.40.A
Brand:Taoglas

FXC.16.52.0075X.A.dg
Brand:Taoglas

FXR.2525.A.dg
Brand:Taoglas

TGX.04.A.001
Brand:Taoglas
GW.05.AE23
Brand:Taoglas

FXR.4030.A.dg
Brand:Taoglas

FXR.3030.A
Brand:Taoglas

TG.66.0723
Brand:Taoglas
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






