Manufacturer No:364002-D01
Manufacturer:Qualtek
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords Int 2.5m 3x1.00 C13 EURO Power Cord
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qualtek |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Cord |
| Receptacle: | IEC-320-C13 |
| Plug: | CEE 7/VII |
| Cable Length: | 2.5 m |
| Current Rating: | 10 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | Qualtek |
| Conductor Color Coding: | Brown Blue Green-Yellow |
| Power Rating: | 2.5 kW |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 9.382874 oz |
HOTRP34L-5PA-2SC(1857)(71)
Brand:Hirose Connector
AC06C13EU
Brand:Intel

1300030020
Brand:Molex

1300000077
Brand:Molex

IL13P-S-C14-UC-3100-200
Brand:Schaffner

PC-ABK010F
Brand:Bel

1700008921
Brand:Advantech

3-133-810
Brand:Schurter

3-133-827
Brand:Schurter
P29844-M5
Brand:Amphenol SINE Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






