Manufacturer No:223-00008
Manufacturer:Laird Connectivity
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords Sentrius IG60 Family AC Power Adapter EU
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Laird Connectivity |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Cord |
| Current Rating: | 4 A |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Brand: | Laird Connectivity |
| Packaging: | Each |
| Product Type: | AC Power Cords |
| Series: | IG60 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Tradename: | Sentrius |
| Unit Weight: | 8.818490 oz |
HOT
3-135-930
Brand:Schurter
1700001947
Brand:Advantech

1300030060
Brand:Molex

1300000138
Brand:Molex

P29016-M5
Brand:Amphenol SINE Systems

1300030020
Brand:Molex

1300030048
Brand:Molex

PC-BCK010F
Brand:Bel
1300830191
Brand:Molex

1300000046
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






