Manufacturer No:AC-C13 EU
Manufacturer:CUI Devices
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords Accessories
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Cord |
| Receptacle: | IEC-320-C13 |
| Plug: | CEE 7/VII |
| Cable Length: | 1.8 m |
| Current Rating: | 10 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | CUI Devices |
| Conductor Color Coding: | Brown Blue Green-Yellow |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 7 oz |
HOT
3-133-828
Brand:Schurter
AC06C05UK
Brand:Intel
YP11_YC13
Brand:MEAN WELL

PC-ASLK020M
Brand:Bel

3-133-826
Brand:Schurter

3-133-811
Brand:Schurter

AC-C7 NA
Brand:CUI Devices

17238 10 B1
Brand:Volex
P29844-M10
Brand:Amphenol SINE Systems
1700001947
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






