Manufacturer No:223-00007
Manufacturer:Laird Connectivity
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords Sentrius IG60 Family AC Power Adapter US
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Laird Connectivity |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | North America |
| Type: | AC Power Cord |
| Current Rating: | 4 A |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Brand: | Laird Connectivity |
| Packaging: | Each |
| Product Type: | AC Power Cords |
| Series: | IG60 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Tradename: | Sentrius |
| Unit Weight: | 8.818490 oz |
HOT
IL13-US1-SVT-3100-183
Brand:Schaffner
P28818-M6
Brand:Amphenol SINE Systems

1300030020
Brand:Molex

P29036-M1
Brand:Amphenol SINE Systems

1300830265
Brand:Molex

AC-C13 AU
Brand:CUI Devices

YP13_YC13
Brand:MEAN WELL

1300000046
Brand:Molex

3-133-828
Brand:Schurter

3-133-810
Brand:Schurter
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






