Manufacturer No:1700001947
Manufacturer:Advantech
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords US Power cord for 10" tablet (AIM-38 AIM-68)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | North America |
| Cable Length: | 1.83 m |
| Voltage Rating: | 125 V |
| Brand: | Advantech |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 3.703942 oz |
HOT
1300030004
Brand:Molex
YP12_YC12
Brand:MEAN WELL

1700008921
Brand:Advantech

VL-0124-02-150K
Brand:Volex

YP22_YC12
Brand:MEAN WELL

364002-D01
Brand:Qualtek
AC06C05CN
Brand:Intel

3-133-822
Brand:Schurter

FCB-3029-ULX
Brand:Terasic Technologies

1700001524
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






