Manufacturer No:SDINBDG4-8G-ZAT
Manufacturer:SanDisk
Type:eMMC
Description:eMMC 8GB iNAND 7250 Auto. eMMC 5.1 -40 to 105C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Series: | iNAND 7250 |
| Memory Size: | 8 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sequential Read: | 300 MB/s |
| Sequential Write: | 30 MB/s |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | SanDisk |
| Dimensions: | 11.5 mm x 13 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Sustained Read: | 300 MB/s |
| Sustained Write: | 30 MB/s |
| Tradename: | iNAND |
HOTTHGBMJG8C4LBAU8
Brand:Kioxia America

SFEM064GB2ED1TO-A-6F-111-STD
Brand:Swissbit

IS21ES08GA-JQLI
Brand:ISSI

EMMC32G-TX29-8AD11
Brand:Kingston

SDINADF4-64G-H
Brand:SanDisk

SDINBDG4-64G-ZA
Brand:SanDisk

SFEM005GB1ED1TO-I-5E-31P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDA6-64G-XI1
Brand:SanDisk

SDINBDG4-8G-ZAT
Brand:SanDisk
SDINBDG4-8G-ZA2
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






