Manufacturer No:EMMC04G-M657-K03U
Manufacturer:Kingston
Type:eMMC
Description:eMMC 4GB eMMC 5.1 (HS400) 153B (Small package 9.0x7.5x0.8)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 4 GB |
| Configuration: | MLC |
| Interface Type: | eMMC 5.1 HS400 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kingston |
| Dimensions: | 9 mm x 7.5 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.003351 oz |
HOT
EMMC128-IY29-5B111
Brand:Kingston

EMMC04G-M657-K03U
Brand:Kingston

EMMC128-TY29-5B111
Brand:Kingston

SDINBDG4-8G-ZI
Brand:SanDisk

IS21TF32G-JCLI
Brand:ISSI

MTFC32GAZAQHD-WT
Brand:Micron

SDINBDG4-8G-I1T
Brand:SanDisk

SDINBDG4-16G-I2
Brand:SanDisk

THGAMVT0T43BAIR
Brand:Kioxia America

SFEM020GB2ED1TO-A-6F-11P-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






