Manufacturer No:THGBMUG8C2LBAIL
Manufacturer:Kioxia
Type:eMMC
Description:eMMC 32GB v5.1 eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Shipping Restrictions: |
This product may require additional documentation to export from the United States.
|
| Package / Case: | FBGA-153 |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Dimensions: | 11.5 mm x13 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SDINBDG4-64G-I1
Brand:SanDisk

SH9MAGP1ATI01
Brand:SMART Modular Technologies

IS21ES08GA-JCLI
Brand:ISSI

EMMC32G-KC30-01B01
Brand:Kingston
THGBMUG8C2LBAIL
Brand:Kioxia America

SDINBDA6-32G-XA
Brand:SanDisk

SDINBDG4-8G-XA
Brand:SanDisk

SDINBDG4-8G-ZAT
Brand:SanDisk

MTFC64GAZAQHD-AAT
Brand:Micron

SFEM020GB2ED1TO-A-6F-11P-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






