Manufacturer No:SDINADF4-64G-H
Manufacturer:SanDisk
Type:eMMC
Description:eMMC 64GB iNAND 7232 eMMC 5.1 WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | eMMC |
| Series: | iNAND 7232 |
| Memory Size: | 64 GB |
| Configuration: | SLC |
| Interface Type: | eMMC 5.1 HS400 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | SanDisk |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | iNAND |
| Unit Weight: | 0.008818 oz |
HOT
SFEM080GB1ED1TO-I-8H-11P-STD
Brand:Swissbit

SFEM005GB1ED1TO-I-5E-31P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDA6-64G-XA
Brand:SanDisk

IS22TF16G-JCLA1
Brand:ISSI

SDINBDG4-8G-XA
Brand:SanDisk

SDINBDA6-32G-I1
Brand:SanDisk
THGBMJG9C8LBAU8
Brand:Kioxia America

SDINBDG4-16G
Brand:SanDisk

EMMC128-IY29-5B111
Brand:Kingston

IS21TF16G-JQLI
Brand:ISSI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






