Manufacturer No:MTFC32GAZAQHD-WT
Manufacturer:Micron Technology
Type:eMMC
Description:eMMC eMMC 256G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 256 GB |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 1520 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
EMMC64G-IY29-5B111
Brand:Kingston

IS21TF16G-JCLI
Brand:ISSI

MTFC8GAMALBH-AAT
Brand:Micron

SDINBDA6-128G-I1
Brand:SanDisk

SDINBDG4-64G-I1
Brand:SanDisk

S40FC004C1B1C00000
Brand:SkyHigh Memory

MTFC64GAPALBH-AIT
Brand:Micron

SFEM080GB1ED1TO-I-8H-11P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDA6-32G-XI1
Brand:SanDisk

SDINBDA6-64G-XI1
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






