Manufacturer No:IS21TF64G-JCLI
Manufacturer:ISSI
Type:eMMC
Description:eMMC 64GB 153 Ball FBGA 3.3V RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ISSI |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | FBGA-153 |
| Memory Size: | 64 GB |
| Configuration: | TLC |
| Sequential Read: | 320 MB/s |
| Sequential Write: | 30 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ISSI |
| Dimensions: | 13 mm x 11.5 mm x 1 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFC16GAPALBH-AIT
Brand:Micron
THGBMJG7C2LBAU8
Brand:Kioxia America

EMMC32G-KC30-01B01
Brand:Kingston

MTFC32GAZAQHD-WT
Brand:Micron

SDINBDG4-8G-ZAT
Brand:SanDisk

SDINBDG4-32G-XI2
Brand:SanDisk

SFEM040GB1ED1TO-I-7G-31P-STD
Brand:Swissbit

SFEM064GB2ED1TO-A-6F-111-STD
Brand:Swissbit

SDINBDA6-32G-XA
Brand:SanDisk

IS21ES08GA-JQLI
Brand:ISSI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






