Manufacturer No:SDINBDA6-32G
Manufacturer:SanDisk
Type:eMMC
Description:eMMC WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | eMMC |
| Series: | SDINBDA6 |
| Package / Case: | TFBGA-153 |
| Memory Size: | 32 GB |
| Configuration: | TLC |
| Sequential Read: | 310 MB/s |
| Sequential Write: | 150 MB/s |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | SanDisk |
| Dimensions: | 11.5 mm x 13 mm x 1 mm |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Sustained Read: | 310 MB/s |
| Sustained Write: | 150 MB/s |
| Tradename: | iNAND |
HOT
SFEM256GB1ED1TO-A-8H-111-STD
Brand:Swissbit

SDINBDA4-64G
Brand:SanDisk

SFEM005GB1ED1TO-I-5E-31P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDG4-16G-ZA
Brand:SanDisk

IS22TF32G-JCLA2
Brand:ISSI

EMMC64G-IY29-5B111
Brand:Kingston
THGBMJG6C1LBAU7
Brand:Kioxia America

IS21TF16G-JQLI
Brand:ISSI

SDINBDA6-128G-I1
Brand:SanDisk

SFEM016GB1ED1TO-I-5E-311-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






