Manufacturer No:SDINADF4-128G
Manufacturer:SanDisk
Type:eMMC
Description:eMMC WD/SD eMMC 5.1 details coming soon
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Series: | iNAND 7232 |
| Memory Size: | 128 GB |
| Configuration: | SLC |
| Interface Type: | eMMC 5.1 HS400 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | SanDisk |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | iNAND |
| Unit Weight: | 0.162437 oz |
HOT
S40FC004C1B2I00000
Brand:SkyHigh Memory

MTFC8GAMALBH-AAT TR
Brand:Micron

SDINBDA6-32G
Brand:SanDisk

SDINBDG4-16G-ZA
Brand:SanDisk

SDINBDG4-64G-XI1
Brand:SanDisk

MTFC8GAMALBH-AAT
Brand:Micron
THGBMJG6C1LBAU7
Brand:Kioxia America

SDINBDG4-32G-XI2
Brand:SanDisk

SDINBDA6-32G-I1
Brand:SanDisk

SDINBDG4-32G-I2
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






