Manufacturer No:QPA3246
Manufacturer:Qorvo
Type:RF Amplifier
Description:RF Amplifier Hybrid 24V Power Doubler 1.2GHz 25dB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | RF Amplifier |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | - |
| Type: | Power Amplifiers |
| Technology: | GaAs |
| Operating Frequency: | 1.2 GHz |
| Gain: | 25 dB |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Operating Supply Current: | 480 mA |
| Series: | CMD252 |
| Brand: | Qorvo |
| Product Type: | RF Amplifier |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
HOTZX60-83MP-S+
Brand:Mini-Circuits
QM33120WTR13
Brand:Qorvo

QPA2640T
Brand:Qorvo
QPL1163SR
Brand:Qorvo

QPA9122MTR7
Brand:Qorvo

QPF4632TR13
Brand:Qorvo
VAT-5A+
Brand:Mini-Circuits

ZX76-50G-30-V+
Brand:Mini-Circuits

ADL8107ACPZN
Brand:Analog Devices

CMD315C4
Brand:Qorvo
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






