Manufacturer No:217853-1000
Manufacturer:Molex
Type:Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G
Description:Antennas Molex Multi-hub 7 in 1 Antenna
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G |
| Product: | Outdoor Antennas |
| Minimum Frequency: | 960 MHz |
| Maximum Frequency: | 1.561 GHz |
| Number of Bands: | 8 Band |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Termination Style: | Connector |
| Antenna Connector Type: | SMA Male |
| Length: | 161 mm |
| Width: | 115 mm |
| Series: | 217853 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Molex |
| Cable Length: | 1 m |
| Polarization: | Linear RHCP |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Antennas |
| Part # Aliases: | 2178531000 02178531000 |
HOT
XBRR-24Z8RM
Brand:DIGI

NORA-W101-00B
Brand:u-blox
453-00141
Brand:Laird Connectivity

NINA-B222-04B
Brand:u-blox

CFSA69594P1-30D43F
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

XBRR-24DMUM
Brand:DIGI

CFSA69594P-30D43F
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

XBRR-24Z8RM-J
Brand:DIGI

LARA-L6004D-00B
Brand:u-blox

MGM240LD22VIF2
Brand:Silicon Labs
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






