Manufacturer No:SRFW082-100
Manufacturer:Antenova
Type:2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee
Description:Antennas Flexible PCB antenna for Wi-Fi/Bluetooth/Zigbee band: 2.4-2.5 GHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Antenova |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | 2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee |
| Product: | PCB Antennas |
| Minimum Frequency: | 2.4 GHz |
| Maximum Frequency: | 2.5 GHz |
| Number of Bands: | 1 Band |
| Length: | 30 mm |
| Width: | 6 mm |
| Height: | 0.15 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Antenova |
| Cable Length: | 100 mm |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Antennas |
HOTMA995.A.001
Brand:Taoglas

MGM240PB22VNA3
Brand:Silicon Labs

ZED-F9R-03B
Brand:u-blox
JODY-W263-00A
Brand:u-blox

L000320-04
Brand:TE Connectivity

XBRR-24ACM-J
Brand:DIGI

220573-1000
Brand:Molex

M2-JODY-W263-00C
Brand:u-blox

XBRR-24Z8PS-J
Brand:DIGI

BGM240PB22VNA3R
Brand:Silicon Labs
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






