Manufacturer No:220355-0001
Manufacturer:Molex
Type:Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G
Description:Antennas External LTE Antenna with SMA Male Connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G |
| Product: | Outdoor Antennas |
| Minimum Frequency: | 698 MHz |
| Maximum Frequency: | 5 MHz |
| Number of Bands: | 4 Band |
| Antenna Connector Type: | SMA Plug Male |
| Length: | 129.7 mm |
| Width: | 18.5 mm |
| Series: | 220355 |
| Brand: | Molex |
| Polarization: | Linear |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Antennas |
| Part # Aliases: | 2203550001 02203550001 |
HOT
BGM240PA32VNN3R
Brand:Silicon Labs
SRE3W084-S9P
Brand:Antenova

BGM240PB32VNA3
Brand:Silicon Labs

ANT-W63-FPC2-M4-100
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

ANT-8/9-IPW3-NP
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

LARA-L6004D-00B
Brand:u-blox

BGM240SB22VNA2
Brand:Silicon Labs

XBRR-24Z8UM-J
Brand:DIGI

ANT-W63WS6-IPW1-RPS
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

453-00068C
Brand:Laird Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






