Manufacturer No:ZED-F9P-02B
Manufacturer:u-blox
Type:GPS Modules
Description:GNSS / GPS Modules u-blox F9 multi-band GNSS High Precision module LGA 250 pcs/reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | GNSS / GPS Modules |
| Series: | ZED-F9P |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Interface Type: | I2C SPI UART USB |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | u-blox |
| Dimensions: | 22 mm x 17 mm x 2.4 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Product Type: | GPS Modules |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
HOT
ESP32-C6-WROOM-1-N8
Brand:Espressif Systems

ANT-5GW-IPW3-NP
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

CFSA69594P1-30D43F
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

NINA-W132-04B
Brand:u-blox

CFSA69594P-30D43F
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

TFX257.A
Brand:Taoglas

M2-JODY-W263-00C
Brand:u-blox

453-00068C
Brand:Laird Connectivity

217853-1000
Brand:Molex

PDD61606C-200SMAM
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






