Manufacturer No:SR43W078
Manufacturer:Antenova
Type:2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee
Description:Antennas Surface mount antenna that covers Wi-Fi6E & WiFi7 bands: 2.4-2.5 GHz 4.9-5.9 GHz and 5.925-7.125 GHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Antenova |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | 2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee |
| Product: | PCB Antennas |
| Minimum Frequency: | 2.4 GHz |
| Maximum Frequency: | 7.125 GHz |
| Number of Bands: | 3 Band |
| Length: | 15 mm |
| Width: | 6 mm |
| Height: | 1 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Antenova |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
NINA-B221-04B
Brand:u-blox

XBRR-24Z8RM-J
Brand:DIGI

BGM240SB22VNA2
Brand:Silicon Labs

ODIN-W262-06B
Brand:u-blox

JODY-W377-00A
Brand:u-blox

MGM240LA22UIF2R
Brand:Silicon Labs

JODY-W354-00A
Brand:u-blox
453-00141
Brand:Laird Connectivity
SRE3W084-S9P
Brand:Antenova

LARA-L6004D-00B
Brand:u-blox
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






