Manufacturer No:WR222230-26M8-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils 22x0.87mm Round Rx coil unit
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 27 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 1.1 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Diameter: | 22 mm |
| Height: | 0.87 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Number of Turns: | 26 |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 135 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.321570 oz |
HOT760308101311
Brand:Wurth Elektronik

760308103305
Brand:Wurth Elektronik

146179-8001
Brand:Molex

WT151512-22F2-ID
Brand:TDK

IWTX4646DCEB240JF1
Brand:Vishay / Dale

BQ50002ARHBR
Brand:Texas Instruments

WT202012-15F2-ID
Brand:TDK
RWC5050AK060-500
Brand:Laird Performance Materials

WLC1150-68LQXQ
Brand:Infineon Technologies
760308103102
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






