Manufacturer No:TMS-SCE-3/4-2.0-S1-4
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Heat Shrink Tubing and Sleeves
Description:Heat Shrink Tubing & Sleeves TMS-SCE-3/4-2.0-S1-4
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Heat Shrink Tubing & Sleeves |
| Type: | Printable Tubing |
| Color: | Yellow |
| Material: | Ribbon |
| Length: | 25 mm |
| Inside Diameter: | 19 mm |
| Recovered Diameter: | 6.3 mm |
| Shrink Ratio: | 3:1 |
| Brand: | TE Connectivity / Raychem |
| Product Type: | Heat Shrink Tubing and Sleeves |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Part # Aliases: | 6176350001 |
| Unit Weight: | 0.033193 oz |
HOT
TMS-SCE-1K-3/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

TMS-SCE-3/4-2.0-S1-4
Brand:TE Connectivity / Raychem
151-03902
Brand:HellermannTyton

HT-200-3/16-X-SP
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-04018
Brand:HellermannTyton
DWHF-12/4-0-SP
Brand:TE Connectivity

RPS-1K-22-18/2.0-4
Brand:TE Connectivity / Raychem

156-03232
Brand:HellermannTyton

ATUM-32/8-0-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-4.5/1.5-0-SP
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






