Manufacturer No:151-03902
Manufacturer:HellermannTyton
Type:
Description:Cable Mounting & Accessories Solar Locking Clamp w/ Fir Tree 10 - 14mm Bundle Dia. 9x12mm Hole Dia. PA66HIRHSUV Black
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Solar Locking Clamp |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | Black |
| Maximum Bundle Diameter: | 14 mm |
| Width: | 12 mm |
| Length: | 28.43 mm |
| Brand: | HellermannTyton |
| Flammability Rating: | UL 94 HB |
| Height: | 41.95 mm |
| Panel Thickness: | 6.75 mm |
| Product: | Cable Clamps |
| Series: | Solar Locking Clamps |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT1SNG626116R0000
Brand:TE Connectivity

DWP-125-3/8-0-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-03551
Brand:HellermannTyton

TMS-SCE-1K-3/16-2.0-4
Brand:TE Connectivity / Raychem

APCL86P08
Brand:Amphenol Pcd

EL8072-000
Brand:TE Connectivity

151-04020
Brand:HellermannTyton

RNF-3000-9/3-X-SP
Brand:TE Connectivity / Raychem

1854490000
Brand:Weidmuller

CC5516B04L
Brand:Amphenol Air LB France
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






