Manufacturer No:151-03551
Manufacturer:HellermannTyton
Type:
Description:Cable Mounting & Accessories PA66HIRHSUV BK 150/BAG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | Black |
| Maximum Bundle Diameter: | 36.1 mm |
| Width: | 35.1 mm |
| Length: | 125.3 mm |
| Brand: | HellermannTyton |
| Diameter: | 8.3 mm |
| Flammability Rating: | UL 94 HB |
| Height: | 30.4 mm |
| Product: | Cable Clamps |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
CN9937-000
Brand:TE Connectivity

09580019901
Brand:HARTING

151-04038
Brand:HellermannTyton
M23053/8-008-C
Brand:TE Connectivity / Raychem

TMS-SCE-1K-3/16-2.0-4
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-12/4-0-SP
Brand:TE Connectivity

151-04020
Brand:HellermannTyton

1631910000
Brand:Weidmuller

QD-2000-1-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek

151-04040
Brand:HellermannTyton
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






