Manufacturer No:0473560001
Manufacturer:Weidmuller
Type:Wire Labels & Markers
Description:Wire Labels & Markers DEK 5 FS 1-50 BX=500 CD=50
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Weidmuller |
| Product Category: | Wire Labels & Markers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Labels |
| Type: | Digit Card |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | White |
| Width: | 5 mm |
| Series: | DEK |
| Brand: | Weidmuller |
| Height: | 5 mm |
| Legend: | Numbers |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Wire Labels & Markers |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Unit Weight: | 0.002116 oz |
HOT
CC1339D05L
Brand:Amphenol Air LB France

151-04018
Brand:HellermannTyton

CN9937-000
Brand:TE Connectivity

QD-2000-3-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek

151-04020
Brand:HellermannTyton
SO96-4-00
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-3/1-0-SP
Brand:TE Connectivity

EL8072-000
Brand:TE Connectivity

2383853-6
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

0473560001
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






