Manufacturer No:151-03563
Manufacturer:HellermannTyton
Type:
Description:Cable Mounting & Accessories PA66HIRHSUV BK 150/BG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | Black |
| Maximum Bundle Diameter: | 50.8 mm |
| Width: | 35.1 mm |
| Length: | 149.7 mm |
| Brand: | HellermannTyton |
| Diameter: | 10.3 mm |
| Flammability Rating: | UL 94 HB |
| Height: | 30.4 mm |
| Product: | Cable Clamps |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOTDWHF-40/13-0-STK
Brand:TE Connectivity

1199686
Brand:Phoenix Contact

2007110000
Brand:Weidmuller

151-04042
Brand:HellermannTyton
1SNG603009R0000
Brand:TE Connectivity

ES1000-NO.4-B7-X-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-04038
Brand:HellermannTyton

EL8074-000
Brand:TE Connectivity

TMS-SCE-1/8-2.0-2
Brand:TE Connectivity / AMP
DWHF-4.5/1.5-0-SP
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






