Manufacturer No:CC5516B04L
Manufacturer:Amphenol
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories Clamp sz 4 Light Cable Clamps
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Mounting Style: | Screw |
| Material: | Thermoplastic (TP) |
| Color: | Gray |
| Maximum Bundle Diameter: | 5 mm |
| Length: | 13.1 mm |
| Brand: | Amphenol Air LB France |
| Family: | Cable Clamp |
| For Use With: | Cable Bundle or Hydraulic Pipes |
| Height: | 10.8 mm |
| Inside Diameter: | 5.2 mm |
| Product: | Cable Clamps |
| Secondary Color: | Red |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT1SNG626092R0000
Brand:TE Connectivity

S200-3-W1-22-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

156-03233
Brand:HellermannTyton

SO96-1-00
Brand:TE Connectivity / Raychem

CN3657-000
Brand:TE Connectivity

TMS-SCE-1.5K-3/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / AMP

1610700000
Brand:Weidmuller

DWP-125-1/8-0-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-4.5/1.5-0-SP
Brand:TE Connectivity

09580019901
Brand:HARTING
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






