Manufacturer No:S200-3-W1-22-9
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Solder Sleeves & Shield Tubing
Description:Solder Sleeves & Shield Tubing CLAMP RING 16.5x4.32mm Light BL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Solder Sleeves & Shield Tubing |
| RoHS: | Details |
| Type: | Shield Terminator with Leads |
| Material: | Fluoropolymer Cross Linked Modified (FPMX) |
| Inside Diameter: | 4.32 mm |
| Length: | 16.5 mm |
| Maximum Temperature: | + 200 C |
| Series: | S200 |
| Brand: | TE Connectivity / Raychem |
| Product Type: | Solder Sleeves & Shield Tubing |
| Secondary Color: | Transparent Blue |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Part # Aliases: | F99802-000 |
| Unit Weight: | 0.034568 oz |
HOT1SNG603009R0000
Brand:TE Connectivity
111-50000
Brand:HellermannTyton
TMS-SCE-2X-1K-3/8-9
Brand:TE Connectivity
DWHF-9/3-0-SP
Brand:TE Connectivity

D-1744-03-LF
Brand:TE Connectivity / Raychem

TMS-SCE-1K-3/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / Raychem
1SNG626092R0000
Brand:TE Connectivity

151-04020
Brand:HellermannTyton

TMS-SCE-1/2-2.0-S1-4
Brand:TE Connectivity / Raychem

QD-2000-4-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






