Manufacturer No:APCL86P12
Manufacturer:Amphenol
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories Clamp sz 12 Silicone CLAMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Mounting Style: | Screw |
| Material: | Stainless Steel |
| Color: | Cream |
| Maximum Bundle Diameter: | 0.875 in |
| Width: | 0.5 in |
| Brand: | Amphenol Pcd |
| Family: | Clamp |
| Height: | 1.405 in |
| Inside Diameter: | 0.719 in |
| Product: | Cable Clamps |
| Secondary Color: | Gray |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
QD-2000-1-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek

ES-CAP-NO.0-O9-0-40MM
Brand:TE Connectivity / Raychem

TMS-SCE-1/8-2.0-2
Brand:TE Connectivity / AMP
SO96-4-00
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-03563
Brand:HellermannTyton

1610700000
Brand:Weidmuller

156-03233
Brand:HellermannTyton

2437550000
Brand:Weidmuller

151-03561
Brand:HellermannTyton

EL8076-000
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






