Manufacturer No:B72314S2321K101
Manufacturer:TDK
Type:
Description:Varistors 14mm 320Vac 10% AdvanceD Compact Series
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | SIOV-S14K |
| Product: | MOVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | Radial |
| Voltage Rating AC: | 320 VAC |
| Voltage Rating DC: | 420 VDC |
| Varistor Voltage: | 510 V |
| Clamping Voltage: | 840 V |
| Peak Surge Current: | 6 kA |
| Surge Energy Rating: | 136 J |
| Capacitance: | 370 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Height: | 17 mm |
| Lead Spacing: | 7.5 mm |
| Length: | 13.5 mm |
| other: | 400 |
| Subcategory: | Varistors |
| Tolerance: | 10 % |
| Type: | Leaded Varistor |
| Width: | 6 mm |
HOTTMOV20RP275E
Brand:Littelfuse

V200CH8T
Brand:Littelfuse

AVRH10C270KT350NA8
Brand:TDK

B72314S2321K101
Brand:EPCOS / TDK

VCAS060318A400DZ
Brand:KYOCERA AVX

TMOV14RP250E
Brand:Littelfuse

IsoM5-175-B-L2
Brand:Bourns

V420LA40BP
Brand:Littelfuse

V68MLA1206NHAUTO
Brand:Littelfuse

TMOV14RP420M
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






