Manufacturer No:VTA3080526D580DZ
Manufacturer:KYOCERA AVX
Type:
Description:Varistors AEC-Q200 150C Working 26V .4J Clamping 60V 0805
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KYOCERA AVX |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | VTA3 |
| Product: | MLVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Voltage Rating AC: | 10 VAC |
| Voltage Rating DC: | 26 VDC |
| Clamping Voltage: | 60 V |
| Surge Energy Rating: | 400 mJ |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | KYOCERA AVX |
| Height: | 1.02 mm |
| Length: | 2.01 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Tradename: | FLEXITERM |
| Type: | Multilayer Varistor |
| Width: | 1.25 mm |
HOT
V2F105C150Y1FDP
Brand:KYOCERA AVX

AV30K1210401NIR1HT
Brand:Bourns

B72314S0321K101
Brand:EPCOS / TDK

V660LA100BP
Brand:Littelfuse

AV14K1812801NIR1
Brand:Bourns

B72314S2271K101
Brand:EPCOS / TDK
TMOV20RP385E
Brand:Littelfuse

V20E625P
Brand:Littelfuse

VCAS060318A400DZ
Brand:KYOCERA AVX

AVRM2012C720KT201M
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






