Manufacturer No:V200CH8
Manufacturer:Littelfuse
Type:Varistors
Description:Varistors 130V 250A 110pF 13 Inch Reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | CH |
| Product: | MOVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 3220 (8552 metric) |
| Voltage Rating AC: | 130 VAC |
| Voltage Rating DC: | 175 VDC |
| Varistor Voltage: | 200 V |
| Clamping Voltage: | 340 V |
| Diameter: | - |
| Peak Surge Current: | 250 A |
| Surge Energy Rating: | 4 J |
| Capacitance: | 180 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Littelfuse |
| Current Rating: | 10 A |
| Height: | 2.03 mm |
| Length: | 8 mm |
| Product Type: | Varistors |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Type: | Varistors |
| Width: | 5 mm |
| Unit Weight: | 0.013416 oz |
HOT
AV30K1206201NIR1
Brand:Bourns

V390CH8T
Brand:Littelfuse

V12MLA0805LNH
Brand:Littelfuse

AV20K1206201NIR1
Brand:Bourns

V25S550P
Brand:Littelfuse

V26MLA1206NH
Brand:Littelfuse

AV17K1206201NIR1HT
Brand:Bourns

V575LT40AP
Brand:Littelfuse

B72314S0301K101
Brand:EPCOS / TDK
TMOV20RP140M
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






