Manufacturer No:LT4356IDE-1#PBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:SPD - Surge Protection Devices
Description:Surge Suppressors Surge Stopper
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | LT4356-1 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Type: | Surge Stopper |
| For Use With: | Automotive/Avionic |
| Voltage Rating: | 4 VDC to 80 VDC |
| Current Rating: | 30 uA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DFN-12 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices |
| Height: | 0.75 mm |
| Length: | 4 mm |
| Product Type: | SPD - Surge Protection Devices |
| other: | 91 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 3 mm |
| Unit Weight: | 0.001764 oz |
HOT
1191888
Brand:Phoenix Contact
MSP-VM48/RINJ
Brand:Citel

P8AX09-6G-N-MF
Brand:Citel

DS72US-120S
Brand:Citel

BB-422HESP
Brand:Advantech

P8AX09-SMA-FF
Brand:Citel

1250A-1S-600
Brand:Bourns
ESP-100-POE
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

SPD2-550-3P0-R
Brand:Littelfuse

2839279
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






