Manufacturer No:DLA2-06D3
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors Data Line Surge Suppressor 6V 2 Pair (4 wire+ shield + Gnd)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | DLA2 |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Industrial Protection Devices |
| Type: | Data Line |
| For Use With: | Photovoltaic |
| Voltage Rating: | 6 VDC |
| Current Rating: | 300 mA |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 50 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | Citel |
| Height: | 90 mm |
| Length: | 68 mm |
| other: | 8 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Tradename: | CITEL |
| Width: | 18 mm |
| Part # Aliases: | 640111 |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOT
DLA-170
Brand:Citel
DLA-24D3-Ex
Brand:Citel
B180-12D3
Brand:Citel

TBU-CA065-050-WH-Q
Brand:Bourns

1106015
Brand:Phoenix Contact

DS240S-230/G
Brand:Citel
MSP-VM48/RINJ
Brand:Citel

TBU-CA085-050-WH
Brand:Bourns

TBU-CA085-100-WH-Q
Brand:Bourns

DS41S-230
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






