Manufacturer No:MTFC128GAVATTC-AIT
Manufacturer:Micron Technology
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS UFS 1T LFBGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| Memory Size: | 128 GB |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Interface Type: | UFS 3.1 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 1520 |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
HOT
MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SDUFD33-016G
Brand:SanDisk

MTFDDAK960TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron
SSDPEKNU020TZX1
Brand:Solidigm

IKVP80ES/480G
Brand:Kingston

SDUFD33-008G
Brand:SanDisk

SDCPNRY-256G
Brand:SanDisk

SSDPF2KX076T1N1
Brand:Solidigm

SSDPF2KE016T1N1
Brand:Solidigm

MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






