Manufacturer No:AD4PS-1+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning PWR SPLTR CMBD / SM / RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Splitter Filter Modules |
| Frequency: | 500 MHz |
| Frequency Range: | 1 MHz to 500 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 10.08 mm x 7.87 mm x 5.46 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | AD4PS |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 0.8 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | Power Splitter/Combiner |
| Unit Weight: | 0.168198 oz |
HOT
B39652B8380L210
Brand:RF360

ZFRSC-42-S+
Brand:Mini-Circuits

HFCG-2500+
Brand:Mini-Circuits
BFCQ-2872+
Brand:Mini-Circuits

XLF-151+
Brand:Mini-Circuits
B39222B9936P810
Brand:RF360

VLFG-2500+
Brand:Mini-Circuits

DBTC-20-4+
Brand:Mini-Circuits

ZC8PD-5R263-S+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-2492+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






