Manufacturer No:BGT60LTR11SAIPXUMA1
Manufacturer:Infineon
Type:Distance Sensor Modules
Description:Distance Sensor Modules
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | Distance Sensor Modules |
| Type: | Doppler Radar Sensor |
| Operating Supply Voltage: | 1.5 V |
| Interface Type: | SPI |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 6.7 mm x 3.3 mm x 0.56 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Infineon Technologies |
| For Use With: | Antenna |
| Frequency: | 60 Hz |
| Height: | 0.56 mm |
| Length: | 6.7 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Distance Sensor Modules |
| other: | 5000 |
| Width: | 3.3 mm |
| Part # Aliases: | BGT60LTR11SAIP SP005832449 |
HOT
HUMI-01G
Brand:OSEPP Electronics

PS1-H2-4%-MOD
Brand:Amphenol SGX Sensortech

51000K
Brand:SpotSee

TRDU5
Brand:Amphenol SGX Sensortech
ZN-PD03
Brand:Omron Automation and Safety

24101
Brand:SpotSee

SF45/B
Brand:LightWare LiDAR

101020952
Brand:Seeed Studio
ZMX-3DE2500HF-Q7
Brand:Banner Engineering

450-00134-K1
Brand:Laird Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






