Manufacturer No:CY62146EV30LL-45BVXI
Manufacturer:Infineon
Type:SRAM
Description:SRAM 4Mb 3V 45ns 256K x 16 LP SRAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | SRAM |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Organization: | 256 k x 16 |
| Access Time: | 45 ns |
| Maximum Clock Frequency: | - |
| Interface Type: | Parallel |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.2 V |
| Supply Current - Max: | 20 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VFBGA-48 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Memory Type: | Volatile |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Ports: | 1 |
| Product Type: | SRAM |
| Series: | CY62146EV30LL |
| other: | 960 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | MoBL |
| Type: | Asynchronous |
| Unit Weight: | 0.007873 oz |
HOT
RMWV6416AGSD-5S2#AA0
Brand:Renesas Electronics

RMLV0408EGSP-4S2#CA1
Brand:Renesas Electronics

CY7C1470BV33-200BZXI
Brand:Infineon Technologies

CY7C109D-10VXIT
Brand:Infineon Technologies

CY7C1514KV18-250BZXI
Brand:Infineon Technologies

71024S12TYG8
Brand:Renesas Electronics

CY62167G30-45ZXI
Brand:Infineon Technologies

CY62137FV30LL-45ZSXI
Brand:Infineon Technologies

CY7C1020D-10ZSXI
Brand:Infineon Technologies
CY7C1061GN30-10ZSXI
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






