Manufacturer No:Z63000Z2910Z01Z48
Manufacturer:TDK
Type:Solenoids & Actuators
Description:Solenoids & Actuators Piezo haptic actuator for wearables mobiles and VR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Solenoids & Actuators |
| RoHS: | Details |
| Product: | Actuators |
| Type: | Haptic Actuator |
| Voltage Rating: | 60 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 12 mm |
| Series: | PowerHap |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Height: | 1.74 mm |
| Open Frame/Enclosed: | Enclosed |
| Operating Force: | 10 N |
| Product Type: | Solenoids & Actuators |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Solenoids & Actuators |
| Width: | 4 mm |
| Part # Aliases: | Z63000Z291Z1Z48; 1204V018H060 |
HOT
1032919
Brand:Phoenix Contact

TPSI2072QDWQRQ1
Brand:Texas Instruments

AHER4192
Brand:Panasonic Industrial Devices
AHB500C451WD1-A0LF
Brand:KEMET

G9KA-1A-E DC24
Brand:Omron Electronics

G9SA-301 AC100-240
Brand:Omron Automation and Safety

B88269X6300C011
Brand:EPCOS / TDK

1-1414687-0
Brand:TE Connectivity
G2RV-ST500 AC110
Brand:Omron Automation and Safety

29-011-12
Brand:TE Connectivity / Kissling
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






