Manufacturer No:Z63000Z2910Z001Z78
Manufacturer:TDK
Type:Solenoids & Actuators
Description:Solenoids & Actuators Prototype - High Active Stack COM10S5
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Solenoids & Actuators |
| RoHS: | Details |
| Product: | Actuators |
| Type: | Piezo Actuator |
| Voltage Rating: | - 10 V to 180 V |
| Stroke: | 16 um |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Length: | 5.2 mm |
| Series: | Multilayer Piezo Actuator |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Height: | 10 mm |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Open Frame/Enclosed: | Enclosed |
| Operating Force: | 1400 N |
| Product Type: | Solenoids & Actuators |
| Self Resonant Frequency: | 165 kHz |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Solenoids & Actuators |
| Width: | 5.2 mm |
HOT
2576140000
Brand:Weidmuller
ECP250BHAADA
Brand:TE Connectivity
G2RV-ST501 DC24
Brand:Omron Automation and Safety

0 332 209 211
Brand:TE Connectivity

G9SA-301 AC100-240
Brand:Omron Automation and Safety

DCNLEV50-C
Brand:Littelfuse

B88269X6360C011
Brand:EPCOS / TDK

AHER3192
Brand:Panasonic Industrial Devices
IMB03ITS
Brand:TE Connectivity / Axicom

6-1414989-1
Brand:TE Connectivity / Raychem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






