Manufacturer No:E150N50X4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 150 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 2.7 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 9.525 mm |
| Width: | 6.35 mm |
| Height: | 1.8288 mm |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD Leaded |
HOT
CR11005T0100JTR
Brand:KYOCERA AVX

E125N50X4
Brand:Anaren
TVC3725CT-50R0JN-2T-01
Brand:Vishay / Barry Industries

CH0402-75RGFPA
Brand:Vishay / Sfernice
FC0402E2000DTT5
Brand:Vishay / Thin Film

CZ12525T0050GTR
Brand:KYOCERA AVX

RFD0603P-50R0-D-T10
Brand:Susumu

40-50TPP
Brand:Anaren
TV1005HA-50R0JN-96-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries

CH02016-50RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






