Manufacturer No:G450N50W4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-1.7GHz 450W AiN 50 Ohm +/-2%
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 450 W |
| Frequency: | 1.7 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 50 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 1.1 in |
| Width: | 0.5 in |
| Height: | 0.21 in |
| Packaging: | Tray |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Features: | - |
| Operating Temperature Range: | - 50 C to + 150 C |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Resistors |
| Type: | Flange Mount Resistor |
| Unit Weight: | 0.455295 oz |
HOT
FC0402E1320BBT5
Brand:Vishay / Thin Film

250-50RM-S
Brand:Anaren
FR10560N0050JBK
Brand:KYOCERA AVX

MIC1000AFLMGNHT5
Brand:Vishay / Electro-Films

CH0402-150RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

CH02016-50RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

CZ13737T0050GTR
Brand:KYOCERA AVX

100200-4Z50-2
Brand:Anaren

C50A50Z4
Brand:Anaren

CH0402-25RJFT
Brand:Vishay / Sfernice
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






