Manufacturer No:TVC1206CT-50R0JN-2STR
Manufacturer:Vishay
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-3GHz 20W AlN chip Termination 5% tol T&R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TVC |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 20 W |
| Tolerance: | 5 % |
| Frequency: | 3 GHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Length: | 3.05 mm |
| Width: | 1.32 mm |
| Height: | 0.635 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Vishay / Barry Industries |
| Case Code - in: | 1206 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Resistors |
| Technology: | Thick Film |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Tradename: | Barry |
HOT
FT10800N0050J02
Brand:KYOCERA AVX
TVC2010CT-50R0JN-2T-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries
TVC2335CT-50R0GN-2T-15TR
Brand:Vishay / Barry Industries
TV1005CT-50R0JN-2Q-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries

060120A25X50-2
Brand:Anaren

CR11005T0100JTR
Brand:KYOCERA AVX

CH0402-500RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

FC0402E1000BTT0
Brand:Vishay / Thin Film

CH02016-75RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

C20A50Z4
Brand:Anaren
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






