Manufacturer No:TV0404CT-50R0GN-91TR
Manufacturer:Vishay
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC - 60GHz 250mW Al2O3 Chip Termination 2% tol T&R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TV |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 250 mW (1/4 W) |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 60 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 0.991 mm |
| Width: | 0.991 mm |
| Height: | 0.381 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Vishay / Barry Industries |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Resistors |
| Technology: | Thick Film |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Tradename: | Barry |
HOT
CR11206T0100JTR
Brand:KYOCERA AVX

CH0402-75RGFPA
Brand:Vishay / Sfernice

CH0402-25RJFPA
Brand:Vishay / Sfernice

C20A50Z4
Brand:Anaren
CH02016-150RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice

CH02016-10RJFTA
Brand:Vishay / Sfernice

FR10800N0100JBK
Brand:KYOCERA AVX
TVC2335CT-50R0GN-2T-15TR
Brand:Vishay / Barry Industries

C1A50Z4
Brand:Anaren

MIB2000BFKMGNHT5
Brand:Vishay / Electro-Films
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






