Manufacturer No:58307-1124
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4008 - 48V Negative
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 48 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 9 in x 1.5 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
178031801
Brand:Wurth Elektronik

SHJWEM16A230
Brand:Carlo Gavazzi

DFR0946
Brand:DFRobot

U160
Brand:M5Stack

58403-1046
Brand:CCS

58305-1033
Brand:CCS

58513-1577
Brand:CCS

58403-1047
Brand:CCS

CS-CIRCUITSETUP-02
Brand:Crowd Supply

ET272DINMV53X2SX
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






